İHO EBRAR ve Umut Kervanı Elazığ'da 300 aileye giyim yardımında bulundu

Merkezi Avrupa'da bulunan İHO EBRAR ile Elazığ Umut Kervanı, Elazığ'da hayırseverlerin bağışlarını düzenledikleri ortak programla ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırdı.

İHO EBRAR ve Umut Kervanı Elazığ'da 300 aileye giyim yardımında bulundu

Advert

Dünya geneli yaptığı yardımlarla adını duyuran, Avrupa merkezli yardım kuruluşu İHO EBRAR ile Umut Kervanı Elazığ Şubesi birlikte giydirme programı düzenledi.


Pandemi kurallarına riayet edilerek gerçekleştirilen yardım programı 3 gün sürdü.

İHO EBRAR Elazığ Temsilcisi Zübeyir Durmaz

Yardıma muhtaç, yetim, fakir ve kimsesiz 300 aileyi Umut Kervanı ile birlikte giydirdiklerini belirten İHO EBRAR Elazığ Temsilcisi Zübeyir Durmaz şöyle konuştu:

"Avrupa Merkezli yardım kuruluşumuz olan İHO EBRAR, Elazığlı hayırseverlerden Özcan Gül kardeşimizin yardımlarını fakir, muhtaç ve yetimlere ulaştırdı. Rabbim Özcan Gül kardeşimizden ve hayırseverlerden razı olsun." dedi.

Umut Kervanı Elazığ Şube Başkanı Mustafa Yılmaz

İHO EBRAR ile birlikte fakir, mağdur ve ihtiyaç sahibi ailelere ortak giydirme programı düzenlediklerini belirten Umut Kervanı Elazığ Şube Başkanı Mustafa Yılmaz şunları kaydetti:

"Umut Kervanı aracılığıyla fakir ve muhtaç ailelere giyim yardımı yapan Mehmet Ali Ataş ve Yunus Atlı ile İHO EBRAR aracılığıyla da yardım eden Özcan Gül adlı hayırseverlerden Allah razı olsun. Fakirleri sevindirdikleri gibi Rabbim de onları sevindirsin." dedi. (İLKHA)
 

Advert

Paylaş: