YKS'ye giren öğrencilerin velileri manevi destek için Kur'an okudu YKS'ye giren öğrencilerin velileri manevi destek için Kur'an okudu

Çocukları ile birlikte zorlu süreç yaşadıklarını belirten Fazilet Bikriye, "Yaşanan pandemi yüzünden çocuklarımız kaydını yaptıkları dershaneye gidemediler. İlk olarak deprem oldu sonrasında ise bu hastalık ortaya çıkınca çocuklarımız zorunlu olarak evde kaldı.
HABERİN VİDEOSU
a
Evde de hiçbir şey yapamadılar. Şimdi nasıl bir bölüm kazanacaklar bilemiyoruz. Hep sorun yaşadık. Hepimizin psikolojisi deprem ve hastalıktan dolayı bozuk. Allah tüm çocuklarımızın yardımcısı olsun. Çocuğum sınava girdi. Bende arkasından Kur’an okuyorum. Yasin Suresini okudum şimdi ise Cuma ve Fetih Surelerini de okuyacağım." dedi.
YKS'ye giren öğrencilerin velileri manevi destek için Kur'an okudu
 
İki evladının sınava girdiğini belirten Feride Beçer, tüm öğrencilere başarılar diledi. Beçer, "İki evladım şu an sınava girdi. Kızım Mimarlık Fakültesinde okuyordu o bölümde çalışmak istemediğini söyledi ve ikinci kez bu sınava girecek. Oğlum ise kendisi geçen yıl dershaneye gitti sonuç alamayınca dershaneye göndermedik evde kaldı ama virüs nedeniyle de evde de çalışamadı. Tabi takdir Allah’ındır kısmette ne varsa o çıkacak. Gerekli gayreti de gösterdi. Ben evlatlarım için her daim Kur-an okurum. Allah Teala hiçbir anneyi evladı için ağlatmasın. Hiçbir anneye evlat acısı vermesin. Bütün hepsine helalinden rızık nasip etsin. Evlatlarıma sürekli dua ederim." ifadelerini kullandı. (İLKHA)
YKS'ye giren öğrencilerin velileri manevi destek için Kur'an okudu
Feride Beçer
YKS'ye giren öğrencilerin velileri manevi destek için Kur'an okudu 
 

Kategori: EĞİTİM
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-